EMS

Zajęcia EMS


EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation, to system wywodzący się z USA, będący prawdziwą innowacją w dążeniu do idealnej sylwetki. Ta nowatorska forma wykorzystuje elektrostymulację mięśniową, przez co zapewnia całkowitą rewolucję w dotychczasowym programie treningowym. To najbardziej efektywna metoda, zapewniająca nie tylko spalanie czy przyrost mięśni, ale i postępy w rehabilitacji.


Dowiedz się więcej Zapisz się

TRENUJ SZYBCIEJ

Treningi EMS trwają krócej niż tradycyjne zajęcia, jednakże można dzięki nim osiągnąć o wiele lepsze efekty. Pojedynczy trening z wykorzystaniem elektrostymulacji trwa 30 minut. Podczas niego pobudzane są wszystkie problematyczne grupy mięśniowe, a Twoje ciało otrzymuje ponad 150 razy więcej napięć, stymulujących pracę poszczególnych mięśni. Trzy fazy, z jakich składa się EMS: siłowa, cardio oraz rozluźniająca gwarantują intensywność ćwiczeń, przy jednoczesnej relaksacji mięśni.

PRZYSPIESZ EFEKTY

Rezultaty treningów EMS widoczne są już po 4-6 sesjach. To o wiele szybciej niż w przypadku klasycznych treningów. Elektrostymulacja przyspiesza więc osiągnięcie wymarzonych rezultatów, maksymalizując je w jak najkrótszym czasie. Dzięki niej sprawniej osiągniesz swój cel!

UNIKAJ KONTUZJI

Forma, jaką jest EMS gwarantuje, że podczas treningu nie nabawisz się kontuzji, uniemożliwiających dalszą pracę nad idealną sylwetką. Specjalnie przygotowany sprzęt oraz ubranie pozwolą na stymulowanie pracy mięśni oraz pobudzanie ich, bez ryzyka odniesienia jakichkolwiek urazów. Inaczej niż w przypadku tradycyjnej formy treningowej, kontuzje nie będą tu więc problemem, a to wszystko dzięki indywidualnie dobieranym parametrom treningu i braku obciążeń układu kostno-szkieletowego.

CHROŃ STAWY

Podczas treningu pobudzone zostaną różne grupy mięśni, co pozwoli na osiągnięcie wymarzonych efektów. Elektrostymulacja nie obciąża przy tym stawów, dzięki czemu jest bezpieczną metodą treningową. Stawy chronione są także dzięki odpowiedniej konstrukcji tych krótkich zajęć: relaksacja po najbardziej intensywnej części pozwala na rozluźnienie i późniejsze utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.
ULLAMCORPER

VESTIBULUM DAPIBUS

1452

Tincidunt mauris

958

Integer aliquam

744

Malesuada fames

295

Bibendum sapien

Korzyści


Trening EMS to doskonała alternatywa dla tradycyjnych ćwiczeń w siłowni oraz treningów outdoor. Impulsy elektryczne wysyłane bezpośrednio do mięśni sprawiają, że trening jest znacznie bardziej efektywny, a rezultaty przychodzą szybciej niż można się spodziewać. Korzystając z profesjonalnych urządzeń pod okiem specjalistów, macie Państwo możliwość odmienić swoje postrzeganie aktywności fizycznej.