FitQuest

ZACZNIJ TRENOWAĆ PROFESJONALNIE

FitQuest to zatwierdzony przez NASA innowacyjny analizator składu ciała i sprawności fizycznej. Urządzenie pomoże Ci ocenić postępy w treningu, identyfikować obszary słabości i tworzyć zestaw ćwiczeń, który będzie dla Ciebie odpowiedni. Używając FitQuest regularnie możesz śledzić swoje poziomy sprawności i skupić się na najsłabszym obszarze, aby poprawić wyniki. FitQuest porównuje też Twoje wyniki z bazą danych. Dzięki temu zobaczysz jak kształtuje się Twoja sprawność w stosunku do innych osób tej samej płci i wieku.

Nasi klubowicze korzystają z FitQuest w cenie karnetu!

CO MIERZY FITQUEST?

Szybkość i elastyczność

Szybkość nie jest tym samym, co zwinność, która jest często mylona. Zdolność do prędkości jest zwykle uważana za szybkość, z jaką możesz poruszać ciałem na określoną odległość. FitQuest mierzy zdolność prędkości poprzez zastosowanie alternatywnej miary zwanej „testem krokowym”.

Sprawność sercowo-naczyniową

Im sprawniejszy masz układ sercowo-naczyniowy, tym szybciej serce odzyskuje siły po wysiłku. FitQuest przeprowadza jednominutowy test odzyskiwania tętna (HRR) przy użyciu zintegrowanych elektrod w wielofunkcyjnych uchwytach.

Analizę składu ciała i nawodnienie

FitQuest wykorzystuje technikę BIA jest, która ocenia skład Twojego ciała poprzez wstrzyknięcie bardzo małego prądu elektrycznego do ciała i pomiar jego impedancji.

Kontrolę zmysłów motorycznych

Dobra kontrola sensoryczna silnika nie tylko pomaga uniknąć kontuzji, ale dzięki niej zachowasz niezależność w miarę starzenia się, oraz osiągniesz lepsze wyniki w sporcie i wielu codziennych czynnościach (np. w utrzymywaniu równowagi podczas kopania piłki).

Siłę i wytrzymałość mięśni

Siła mięśni jest ważna w każdym wieku. Brak siły górnej lub dolnej części ciała może prowadzić do różnych chorób związanych z wiekiem, np. tj. osteoporoza. Masa mięśniowa pomoże Ci również spalać tłuszcz.

jak uzyskać najlepsze wyniki?

Przede wszystkim nie oszukuj podczas testów!
Raport, który otrzymasz pomoże Ci w dopasowaniu treningu tak, aby poprawić swoją kondycję.

Poza klubem możesz korzystać z portalu FQscore. Znajdziesz tam swoje wyniki, zobaczysz swoje postępy i trendy, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu.

Za pomocą maila podanego przy wykonywaniu badania zarejestruj swój profil na: fqscore.com

Jeśli masz już konto zaloguj się do portalu i śledź swoje postępy.