Trening medyczny i fizjoterapia

W naszym klubie stawiamy na nowoczesne i zaawansowane techniki poprawy zdrowia

Wykwalifikowani specjaliści i profesjonalne podejście gwarantują wysokiej jakości usługi w zakresie leczenia kontuzji i problemów z kręgosłupem, a także przygotowanie do uprawiana sportu lub regeneracji po treningu.

SPACE CURL 3D

Rehabilitacja po urazach i korekcja wad postawy

Space Curl 3D to urządzenie do terapii dla każdego rodzaju niestabilności postawy. Służy ono do:

  • budowania równowagi i koordynacji ciała,

  • stymuluje równowagę napięcia mięśni kręgosłupa i poprawia ich ukrwienie,

  • koryguje wady postawy i jest skutecznym uzupełnieniem treningów na siłowni oraz fizjoterapii manualnej.

Dodatkowo terapia na Space Curl 3D przyczynia się do szybszego powrót do sprawności po kontuzji oraz redukcji lub w całości eliminacji bólu. Rozpowszechniona w Europie Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych terapia Space Curl 3D jest jednym z elementów regularnych treningów zawodowych sportowców.

Female physiotherapist inspecting her patient. Medical check at the legs in a physiotherapy center.

Fizjoterapia

Konsultacja z wykwalifikowanym fizjoterapeutą to szczegółowy wywiad i ocena sprawności podczas pierwszej wizyty. Uzyskasz informacje o aktualnym stanie zdrowia oraz szereg wskazówek, które pozwolą na rozpoczęcie leczenia i redukację złych nawyków.
Young woman discussing workout progress with fitness instructor.

Trening medyczny

Jest skierowany do osób, które ze względu na przebyte kontuzje lub występujące bóle aparatu ruchu boją się podjąć aktywność fizyczną. W zakresie treningu medycznego mieści się dostosowanie ćwiczeń i optymalnej wielkości obciążeń do danego schorzenia. Jego zaletą jest  włączanie do ruchu wielu stawów, czyli odejście od ćwiczeń izolowanych na rzecz globalnego angażowania ciała.

woman-getting-back-massage

Masaż

To jedna z najpopularniejszych form fizjoterapii, która poprawia równowagę ciała i ducha. Już
kilkadziesiąt minut masowania ma działanie relaksujące, lecznicze, a nawet odchudzające. Masując terapeuta oddziałuje na tkankę rozluźniająco, regenerująco i przeciwbólowo.