ZAJĘCIA GRUPOWE

Brzuch, uda, pośladki

Brzuch, uda, pośladki

Ogólnorozwojowy trening ukierunkowany na najbardziej problematyczne części ciała. Ćwiczenia pozwolą Ci wyrzeźbić mięśnie brzucha, ujędrnić uda i ukształtować pośladki. Zajęcia skierowane są do osób początkujących jak również zaawansowanych. Dzięki nim poprawisz wygląd swojego ciała i poprawisz koordynację ruchową.

Sztangi

Sztangi

Zajęcia grupowe z wykorzystaniem specjalnych sztang. Poprzez zmianę obciążenia możesz dostosować intensywność treningu do poszczególnych grup mięśniowych. Ćwiczenia wzmacniające i wydolnościowe doskonale wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, nawet wiele godzin po treningu!

Brazylijskie pośladki

Brazylijskie pośladki

Zajęcia ukierunkowanie na dolne partie ciała a w szczególności na mięśnie pośladkowe. Różnorodne ćwiczenia wzmacniające, mają na celu ujędrnić oraz poprawić kształt pośladków, wpływając jednocześnie na redukcję cellulitu. Brazylijskie pośladki pomagają spalić nadmierną tkankę tłuszczową oraz wysmuklić uda. Zajęcia są intensywne, a efekt widoczny już po kilku treningach.

Tabata

Tabata

TABATA to interwałowy zestaw ćwiczeń, pozwalający na szybkie spalanie tkanki tłuszczowej. Trening jest intensywny dzięki czemu poprawia wydolność i wytrzymałość organizmu. Zajęcia rozpoczynają się dziesięciominutową rozgrzewką, po której następuje 4 x 4 minutowy trening, po 20 sekund pracy z rozgraniczoną 10 sekundową przerwą. Trening zakończony jest rozciąganiem statycznym.

Indoor cycling

Indoor cycling

Grupowa jazda w różnych konfiguracjach na specjalnych rowerach stacjonarnych. Indoor cycling, to trening zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, a efekty są szybko widoczne! 50-minutowe zajęcia rozwijają sprawność, wytrzymałość i doskonale wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej.

Trening obwodowy

Trening obwodowy

Trening polega na zaangażowaniu do pracy jednocześnie wielu partii mięśniowych. Zajęcia wpływają na poprawę wydolności, wytrzymałości, wzmocnienie siły i mocy mięśniowej, jak również przyspieszą spalanie tkanki tłuszczowej. Trening obwodowy jest dedykowany dla osób, które oczekują szybkich efektów lub lubią urozmaicony trening.

Mobility

Mobility

Zajęcia przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć swoją mobilność i elastyczność mięśni. Ćwiczenia polegają na rolowaniu mięśni oraz automasażu punktów bólowych, za pomocą wałków i piłeczek. Trening oparty jest również o ćwiczenia stabilizujące oraz mobilizujące stawy, w celu poprawy ruchomości i zakresu ruchu. Zajęcia Mobility to odnowa biologiczna, przyspieszająca regenerację organizmu.

Joga

Joga

Uczęszczając regularnie na jogę nauczysz się prawidłowo oddychać, rozwiniesz świadomość ciała, poprawisz koncentracje. Zajęcia pozwolą popracować nad wzmocnieniem kręgosłupa oraz mięśni posturalnych. Ćwiczenia jogi pomogą również w rozluźnianiu mięśni przeciążonych i redukcji stresu.

Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup

Zajęcia profilaktyczne i relaksujące polecane dla każdego. Ćwiczenia zawierają elementy strechingu, równowagi i wzmacniania mięśni kręgosłupa. Dodatkowo poznasz techniki relaksacji i nauczysz się prawidło oddychać. Zdrowy kręgosłup to zajęcia, dzięki którym wyrobisz prawidłowe nawyki ruchowe i zmniejszysz bóle swojego kręgosłupa oraz napięcie mięśniowe.